четвер, 28 листопада 2024 р.


 

 Open Space — це платформа, розроблена ETF — European Training Foundation, яка забезпечує обмін знаннями та спілкування між людьми, зацікавленими в навчанні та навичках. Його розроблено для обміну актуальною інформацією та отримання відгуків у реальному часі від відповідних спільнот і експертів.

ПОСИЛАННЯ https://openspace.etf.europa.eu/group/1/about

вівторок, 26 листопада 2024 р.

 Проєкт “Інакша освіта” реалізовується ГО “Український інститут майбутнього” в партнерстві з БО «МБФ Фундація друзів України».Приєднуйтесь до формування сучасного бачення освіти, яке стане фундаментом для прогресивного розвитку нашої країни!

Матеріали з попередніх зустрічей: Сучасна освіта – UIFuture

вівторок, 19 листопада 2024 р.

 Куди звертатися за допомогою щодо онлайн-безпеки дітей:

  • Консультаційна лінія 1545 (далі обрати “3”) для дітей та дорослих – дзвінки безплатні та анонімні, лінія працює цілодобово.
  • Діти та батьки можуть поговорити з психологом #stop_sexтинг: https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/ та в Телеграм

понеділок, 4 листопада 2024 р.

 

Ключові виклики у сфері розвитку Національної системи кваліфікацій
1 листопада 2024 року відбувся круглий стіл «Ключові виклики у сфері розвитку Національної системи кваліфікацій та шляхи їх вирішення на законодавчому рівні з урахуванням євроінтеграційної політики», який було організовано Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за участі членів Комітету, представників органів влади, громадських організацій, Національного агентства кваліфікацій.
Серед основних викликів для Національної системи кваліфікацій учасниками були названі необхідність забезпечення ринку праці у потрібних кваліфікаціях, в першу чергу за рахунок розвитку мікро- та часткових кваліфікацій, регульовані професії, необхідність забезпечення відповідності Національної системи кваліфікацій вимогам Європейської інтеграції України, нормативне вдосконалення регулювання системи кваліфікацій в Україні.
В контексті необхідності зміни законодавства, яке регулює функціонування Національної системи кваліфікацій Директор Інститут професійних кваліфікацій, Голова Ради розвитку професійних кваліфікацій Торгово-промислової палати України Родіон Колишко, зокрема, зазначив, що «поруч із необхідністю скорішого прийняття закону «Про Національну систему кваліфікацій», неаобхідність якого сьогодні не заперечується, необхідно прискорювати прийняття Закону України «Про професійну освіту» та грунтовно оновлювати Закон України «Про фахову передвищу освіту», оскільки обидва вони вкрай необхідні для формування інклюзивного ринку праці та підготовки дорослих, зокрема осіб з інвалідністю, ветеранів для їх скорішого залучення на ринок праці».